top of page

SAVED

Sportu se všestranně věnuji od svých 3 let a do svých 13 let jsem měl našlápnuto na kariéru profesionálního sportovce, dokud nepřišlo vážné onemocnění, které tuto cestu přerušilo. Díky tomuto zážitku jsem si uvědomil, že zdraví je to nejcennější co máme a je potřeba se o něj starat.

Mým zaměřením je znalost lidského těla a jeho funkce. Díky tomu dokážu zjistit příčinu bolesti a řešit tak důvod, nikoli důsledek.

Každého klienta učím využívat jeho tělo na maximum, ale zároveň se o něj správně starat, protože právě naše tělo nás musí provést celým životem.


 

Chcete vědět víc?

K nápravě problémů s pohybovým aparátem využívám svých znalostí z fyzioterapie s dalšími vědomostí o lidském těle.

Techniky, které používám - DNS Pavla Koláře, McKenzie metoda®, cviky Ludmily Mojžíšové, Kynesio Taping®, reaktivní neuromuskulární trénink, proprioceptivní neuromuskulární, a další...

SAVED

Moje zaměření

Specializuji se na znalost lidského těla a jeho funkcí, následně pak uvádím všechny vědomosti do praxe – díky tomu dokážu zjistit a řešit příčinu bolesti, nikoli pouze důsledek. 

K tělu patří i mysl, a jelikož jedno bez druhého nefunguje, pracuji se svými klienty i na osobním rozvoji, hledání motivace a cest, které je dovedou ke spokojenějšímu životu.

I když fyzicky cvičím ve fitness centru, tak mým hlavním cílem je u klientů najít cesty k pohybu, které je budou bavit a není nutné se po dokončení funkčního tréninku vázat na konkrétní místo pro jeho realizaci. V rámci tréninků učím a pomáhám hledat způsoby, jak cvičit doma, venku na workoutových hřištích nebo i jiných prostředích, kde je jim to příjemné.

Své klienty učím i různorodost pohybu a vedu je zábavnou formou k rozvoji mnoha druhu sportů jako běh, plavání, horolezení, překážkové extrémní závody (Spartan race), cyklistika, atp.

 

Změna životního stylu

Naučím Vás zvednout se z gauče a pracovat na sobě způsobem, aby Vás to bavilo.

Rehabilitace / prehabilitace

Navrátíme společně funkčnost Vašeho těla tam, kde chybí. Postaráme se, aby tam zůstala a Vy jste se úspěšně vyhýbali zranění i bolestem.

Jak pracuji

Zjistíme příčinu či nedostatky ve funkci Vašeho těla s pomocí diagnostiky pohybového aparátu.

 

Nastavíme plán na základě Vašich cílů a možností.

 

Vysvětlím Vám, v jaké fázi se nacházíte a objasním plán k dosažení Vašich cílů.

 

Naučím Vás fungovat samostatně a starat se o svoje tělo.

 

Každého klienta učím využívat jeho tělo na maximum, ale zároveň i způsoby, jak o něj správně pečovat, protože nás musí provést celým životem.

bottom of page